KURUMSAL - KORFEZDE GUZELLIGIN ADRESI

İçeriğe git

Ana menü:

HAKKIMIZDA
LALE KUAFÖR 1980 yılında Kocaeli ili Körfez ilçesi Tütünçiftlik beldesinde bölgenin ilk bayan kuaförlüğünü yapan Fidan BOZTEPE tarafından hizmete girmiştir. Kısa sürede mesleki tecrübesini bölge halkının bayanlarına ispat etmiş, sevgilerini kazanmıştır.

   1998 yılında kızı Elif BOZTEPE nin de estetisyen ve güzellik uzmanı olarak yönetimi devralması ile birlikte LALE KUAFÖR daha kurumsal ve daha profesyonel bir hizmet sunmaya başlamıştır. LALE KUAFÖR mesleki gelişim sürecinde daima vizyonunu geniş tutmayı başaran Yurt içi - yurt dışı eğitimlerle, yenilik arayışlarıyla, modern çağın gereksinimlerine ayak uydurmasıyla kendilerini hem sanatında hem de işletmecilik yönüyle daima geliştirmiştir. Firma sahipleri gibi birlikte çalıştıkları personelde sürekli mesleki eğitim almakta ve her geçen gün hizmet kalite standartlarını ilerletmektedirler. Müşteri mutluluğunu da arttırmaya yömelik personel eğitimleri vererek günümüz kuaför solanları standartlarının üstünde hizmet vermektedir.  30 yıldır hizmet veren LALE KUAFÖR körfez ilçesindeki bir çok kuaförün ilk çalıştığı yer olmuştur.

     Salonumuzda tamamen profesyonel ürünler kullanılmaktadır. Bu ürünler:
Saç Boyalarında LOREAL , WELLA
, SCHWARZKOPF
Saç bakım ürünlerinde LOREAL, OLAPLEX ve WELLA
Cilt bakım ürünlerinde BABOR
Makyaj Ürünlerinde MAC, KRYOLAN, BABOR ve MAX FACTOR dur.

    Herzaman sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinnen salonumuz 15 Nisan 2011 itibarıyla yeni dekoru ile sizlere hizmet etmektedir.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön